Ümraniye masaj

Tıkla ARA 0531 314 39 96

Menu

Masaj ve Spa Salonu

Ümraniye Masaj salonu ve Spa

Bir Buçuk Saat Masaj Keyfi..!  

Zengin masaj çeşitleri dneyimli bayan masözleri ve ıslak kullanım alanları ile stresinizi, yorgunluğnuzu esila güler yüzlü ekibi ile atın.


Randevu ve Bilgi İçin Arayın;

0531 314 39 96

Ümraniye Spa ve Masaj Keyfi

Modern ve lüks masaj salonumuz ile hizmetinizdeyiz esila masaj salonu olarak ümraniyeden sonra kadıköy, pendik ve maltepe bölgesinde hizmet vermeye başladık ayrıca ümraniyede bizi tercih edip gelen müşterilerimize indirimli masaj paketlerimizden yakalama fırsatı sunmaktayız

Kaliteli ve hijyenik ortamda tecrübeli ve sertifikalı bayan masöz personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 7 24 demeden gerek masaj eğitimlerimiz olsun gerek salon tadilatımızı en iyi şekilde yapmaktayız.

Yenilendik ümraniyede masaj salonumuz yeni dekoru ve yeni bayan masöz kadrosu ile birlikte daha iyi masaj hizmeti sunabilmek için yenilenmiştir. Yeni dekorumuz ile bizleri ziyaret etmenizi bekliyoruz. Kaliteli masaj salonu hizmeti farkı ile esila ümraniye şubesi sizlerle.

Ümraniye masaj salonu ve spa merkezi ve masaj salonları arasında en iyi hizmeti sunan esila sauna, havuz ve buhar odası ile ekstra ücret almadan masaj paketi içerisinde ücretsiz faydalanmanızı sağlamaktadır kaliteli ve güler yüzlü ortamda masaj hizmeti alamk için bizleri arayıp randevu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.